VERNO

ورنو تنها یک برند نیست...

برند ورنو یک برند جدید و پیشرو در حوزه تامین یراق آلات اختصاصی کابینت است که به طور تخصصی در زمینه تامین و فروش یراق آلات با موارد مصرف در کابینت های ام دی اف، چوب و پروفیلی فعالیت خود را آغاز کرده است.

برند ورنو با پشتوانه سال ها فعالیت در حوزه صادرات، واردات، اخذ نمایندگی و عرضه تخصصی انواع یراق آلات و با شعار تضمین کیفیت برتر و تعهد برای پشتیبانی محصولات پا به عرصه تامین و فروش یراق آلات کمد و کابینت گذاشته است.

این برند محصولات خود را در چهار گرید بندی A+و A برای یراق آلات با کیفیت فوق العاده بالا، B برای محصولات گرید متوسط و C برای محصولات اقتصادی تر به بازار ایران عرضه کرده است. تضمین کیفیت در آلیاژهای به کار رفته در تمام گریدهای موجود این اطمینان را به مشتریان و صنعتگران می دهد که محصولات ورنو را به عنوان یراق آلات با کیفیت و با دوام و با در نظر گرفتن هزینه کرد همه اقشار جامعه مورد استفاده قرار دهند. همچنین تنوع رده های محصول باعث می شود که هر نوع نیاز مشتریان بدون هیچ محدودیتی از استفاده در کابینت های خاص یا استفاده های عمومی پاسخ داده شود.

علاوه بر این، تنوع محصول در برند ورنو باعث آسودگی خاطر و اطمینان صنعتگران و تولیدکنندگان کابینت می شود تا تمام نیازهای یراق آلات تخصصی خود را از یک برند واحد تهیه و تمرکز خود را روی تولید و عرضه محصولات متمرکز نمایند.

 عرضه انواع ریل، لولا، جک و مگنت مورد استفاده در کابینت سازی بخش اصلی محصولات عرضه شده برند ورنو و سبد کالایی این برند را به خود اختصاص داده است. به طوریکه هر یک از این محصولات نیز در انواع و اندازه های بسیار متنوع، تمام نیازهای بازار ایران را پاسخگو خواهند بود. این برند در آینده نزدیک تنوع کالایی خود را بر اساس نیازهای بازار افزایش خواهد داد و سبد کالایی خود را تا حد رفع نیاز کامل بازار و صنعت کشور و بر اساس پیشنهادهای فعالان صنعت تکمیل خواهد کرد.

برند ورنو هدف خود را بر تامین دائمی تمام قطعات بنیان نهاده و تلاش می کند تا با حفظ کیفیت و تنوع محصول، خود را به عنوان برند برتر در حوزه تامین قطعات کابینت سازی کشور مطرح کند. افزایش کیفیت محصولات کابینتی تولید شده در کشور با تامین مواد اولیه و یراق آلات با کیفیت از جمله اهداف فعالیتی برند ورنو محسوب می شود. همچنین عرضه یراق آلات در چهار گرید بندی می تواند هزینه تمام شده محصولات کابینتی را نیز کاهش دهد.

ورنو تنها یک برند نیست. ورنو در واقع تعهدی است که در بازار تولید کابینت کشور برای ارتقای این صنعت و کمک به رشد کیفی بازار محصولات کابینتی به وجود آمده است و تلاش خواهد کرد تا علاوه بر تامین بازار داخلی به صادرات محصولات نیز اهتمام ورزد.

  • تعهد در تامین
  • پیشرو در کیفیت
  • یراق آلات ورنو